Všestranné mini šaty z ľahkého šifónu s pásom

Materiál:

Odolný, elastický a príjemný na dotyk materiál. Oblečenie vyrobené z tejto tkaniny bude trvať dlhšie ako jednu sezónu, pretože dokonale zachováva svoj tvar po opakovanom umývaní, prakticky sa neroztrhne. Absolútne výhody materiálu patrí skutočnosť, že terylene dokonale zachováva farbu, čo znamená, že tlač nebude horieť a nezmizne.

Zloženie: 100% terylén.

Odporúčania pre starostlivosť:

Starostlivosť o terylénovú tkaninu je veľmi jednoduchá-všetky režimy prania v práčke sú vhodné na umývanie tohto materiálu, oblečenie okamžite suché, odporúčame žehliť oblečenie zvnútra v režime „syntetický“.

Description:

„Na rande nosíme šaty s dlhým vlneným kabátom, vysokými topánkami a príveskom. A na prechádzku po meste si vyberáme šnurovacie topánky a objemnú skrátenú bundu.“

Ľahké a všestranné, tieto šaty sú vhodné pre každú sezónu. Viacvrstvový trendový vzhľad na jeseň alebo romantický luk na jar-šaty sa hodia do každého oblečenia. Vybavený štýl a voľne strihaná mini sukňa zdôrazňujú ženskú siluetu. Dizajnéri zdobili rukávy šiat s ľahkými flounces na manžetách. Vďaka univerzálnej čiernej a bielej tlači je ľahké kombinovať s topánkami a príslušenstvom v akejkoľvek farebnej schéme.

Údaje:

  • Ľahké polopriehľadné šaty-trend FW ‚ 18 podľa Vogue a Buro 24/7;
  • Pás v cene-možno nosiť ako šatku ;
  • Flounces na manžetách;
  • V-neck upozorňuje na krku a dekoltu;
  • 100% terylén-neroztiahnuteľný, priedušný materiál.

Obrázok:

Na veľkosti modelu XS, parametre 84/63/87, výška 170 cm.